Výsledky utkání 24.týden

Výsledky utkání  – 24 týden

SO  18.06. (10:00)  D – Líně                    8:1 (1:1) branky: 3x Brant M., 3x Mertl T., Krátký Bartovanec
SO  18.06. (10:00)  Město Touškov – Ž  0:2 (0:0) branky: Brož, Andrýs
SO  18.06. (15:00)  MA – Chotěšov       1:1 (1:1) PK 5:4 branka: Roubíček

NE  19.06. (17:00)  MB – Ptenín            9:1 (4:0) branky: 3x Masec, 2x Skála, 2x Trdlička, Mašek, Kovařík

Turnaje:

SO 18.06. (13:00) finále SP –  umístění 1.místo 
     Dobřany – Nepomuk   3:0
Stod – Dobřany            5:4
Dobřany – Blovice        4:1

 SO 18.06. (09:30) finále MP –  umístění  14.místo  
     Dobřany – Vstiš            3:5
Dobřany – Chotěšov     5:4
Žákava – Dobřany         5:11

Program utkání 24.týden

Program utkání – 24 týden

SO  18.06. (10:00)  D – Líně
SO  18.06. (10:00)  Město Touškov – Ž
SO  18.06. (15:00)  MA – Chotěšov

NE  19.06. (17:00)  MB – Ptenín

Turnaje:

SO 18.06. (09:30) finále MP (o 13.-16. místo) – Chotěšov
SO 18.06. (13:00) finále SP (o 1.- 4. místo) – Stod

Předprodej zahájen

⚽PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN ⚽⏬

▪️ Vstupné 80,- Kč
▪️ Vstupenky jsou určeny pouze na stání
▪️ Vstupné zdarma⬇️ 
   – Děti do 12 let 
   – Permanentkáři FCVP na sezonu 2022/2023
   – Majitelé platební karty FC Viktoria od ČSOB
   – Majitelé VIP karet FCVP
    (Všichni výše uvedení budou vpuštěny pouze se vstupenkou za 0,- Kč, kterou je nutné vyzvednout v místě předprodeje)
▪️ Zahájení předprodeje v úterý 14. června v Turistické informační centrum Dobřany (http://www.kacko.cz/…rum)
▪️ Ukončení předprodeje v pátek 24. června
      – nebo do vyprodání vstupenek – v tomto případě již v den utkání vstupenky k dispozici nebudou ‼️
▪️ Max. množství vstupenek na jeden nákup 6 ks
▪️ Prodej lístku na místě a plánek areálu budou upřesněny v následujících dnech

Výsledky utkání 23.týden

výsledky utkání 23.týden

SO  11.06. (10:00)  Chotěšov/Zbůch – 3:1 (1:0) branky: Beran
SO  11.06. (10:30)  Bolešiny – MA            3:2 (2:0) branky: Mertl Š., Radič

NE  12.06. (15:30)  Ž – Horšovský Týn  21:0 (9:0) branky: 4x Andrýs, 5x Brož, Fišer, 3x Zehle, 3x Homr M., 2x Bláha, Kobsa, Smola, Janičina
NE  12.06. (17:00)  Záluží – MB               3:2 (1:1) branky: Žďánský, Mašek

Turnaje:

SO 11.06. (09:30) semifinále MP  – Chotěšov

        Dobřany – Blovice       3:3  branky: 2 Hajšman, Trdlička
Dobřany – Radkovice  8:0  branky: 3x Tobrman, 3x Trdlička, Hajšman, Eisenhammer
Dobřany – Kasejovice 6:2  branky: 4x Hajšman, Tobrman, Trdlička

SO 11.06. (09:30) semifinále SP  – Blovice

        Dobřany – Poříčí          4:5  branky: 3x Kule, Fojtík
        Dobřany – Chotěšov    8:4  branky: 5x Kule, 2x Carlan, Bublík
        Dobřany – Klášter        3:8  branky: 2x Kule, Fojtík