post

program utkání 23.týden

ST   29.05. (17:00)  MŽB Vstiš

SO  01.06. (14:00)  Slovan PlzeňMA  bus 12:15

NE  02.06. (10:00)  SŽ Sušice
NE  02.06.
(12:00)  MŽA Sušice
NE  02.06. (10:00)  Strážov – SDB
NE  02.06.
(13:00)  Horažďovice/Hrádek – SDA
NE  02.06.
(17:00)  MB – Radkovice „B“

MP – dohráno – finálový turnaj 8.6.
SP dohráno – finálový turnaj 8.6.

program utkání 21. týden

ST   22.05. (17:00)  Radkovice MŽB              5:1 (4:0) branka: Trdlička

PÁ  24.05. (16:30)  ChotěšovSP                   6:19

SO  25.05. (10:15)  MA Luby                          2:7 (1:4) branky: Roubíček, Bouček V.

NE  26.05. (10:00)  Klášter –SDB                     1:3 (0:3) branky: Černák, Andrýs, vlastní
NE  26.05.
 (10:00)  SŽ – Košutka                     2:4 (1:0) branky: 2x Bruha
NE  26.05. (12:00)  MŽA – Košutka                 6:2 (2:1) branky: 3x Hajšman, 2x Fejka, Rataj
NE  26.05. (10:00)  Košutka – SDA                  odloženo 6.6.
NE  26.05. (17:00)  Dolní Lukavice – MB         3:1 (1:0) branka: Skřivan

MP – dohráno – finálový turnaj 8.6.

program utkání 20.týden

ÚT  14.05. (16:30)  SP – Stod                    26:0

ST   15.05. (17:00)  MŽB – Štěnovice       10:4 (4:2)  branky: 3x Kobsa, 3x Trdlička, Švarc, Dyk, Šmůlová, Lelek

PÁ  17.05. (16:30)  MP – Chotěšov           15:6

SO  18.05. (10:00)  Stod/Chotěšov SŽ     6:1 (2:1)   branka: Šimíček
SO  18.05.
(12:00)  Stod/ChotěšovMŽA 1:2 (1:2)   branky: 2x Hajšman

NE  19.05 (16:00)  StaňkovMA                0:4 (0:3)  branky: 2x Radič, Hejhal, Mertl Š.

SDA Domažlice   odloženo na 30.5.
SDB – Sušice  0:2   předehráno 8.5.

MB , SP – volno


 

 

program utkání 19.týden

ÚT  06.05  (16:30)  Blovice – MP                8:10

ST   08.05. (14:00)  SDA – Košutka             1:3 (0:2) branka: Hájek

PÁ  10.05. (16:30)  Vstiš SP                      5:10
PÁ  10.05.
(16:30)  Dolní Lukavice MP 11:12
PÁ  10.05.
(17:00)  Žákava – MŽB               5:7 (1:2) branky: 5x Trdlička, Kobsa, Knobloch

SO  11.05.  (10:15)  MA Kralovice            0:1 (0:1)
SO  11.05.
(14:00)  SDA Vejprnice           2:1 (0:1) branky: Hloušek, Brejcha T.

NE  12.05. (10:00)  Kolinec SDB              0:11 (0:6) branky:  3x Potočník, 2x Albl, 2x Andrýs, Smola V., Multrus, Černák, Brejcha T.
NE  12.05.
(10:00)  SŽ – Nýrsko                 0:2 (0:2)  
NE  12.05. (12:00)  MŽA – Nýrsko              9:1 (3:1) branky: 4x Hajšman, 2x Fejka, Kobsa, Trdlička, vlastní
NE  12.05.
(14:00)  Hradec „B“ – MB         0:9 (0:3) branky: 2x Helus, 2x Sandany, 2x Bauer, Gleissner, Čimera, Klír

program utkání 18.týden

ST  01.05  (10:00)  Domažlice – SDA          6:1 (4:0) branka: Hájek
ST  01.05.
(16:30)  MŽB – Přeštice „B“        3:1 (0:0) branky: 3x Kobsa

ČT  02.05. (16:30)  MP – Radkovice            16:3

PÁ  03.05. (16:30)  SP – Žákava                   20:8

SO  04.05  (10:15)  Rapid/Prazdroj – SDA   1:1 (1:0) branka: Hloušek
SO  04.05.
(17:30)  Křimice – MA                  5:2 (4:0) branky: Radič, Klír

NE  05.05. (10:00)  SDB – Nýrsko                1:8 (0:2) branka: Smola V.
NE  05.05. (14:00)  MB – Chotěšov „B“        8:1 (5:0) branky: Schovánek, Hloušek, Koubovský, Hejhal, Klír, Bauer, Fabián, Skřivan
NE  05.05.
(15:30)  Rapid/Prazdroj – SŽ       0:2 (0:2) branky: Šimíček, Šmídl

NE  05.05. (17:30)  Rapid/Prazdroj – MŽA   3:1 (0:1) branka: Hajšman