▶️PŘEDPRODEJ VSTUPENEK PRODLOUŽEN do  pondělí 2️⃣7️⃣.6️⃣. do 12 hod.❗

‼️POZOR již 50% kapacity stadionu vyprodáno ‼️

Znovu upozorňujeme , že všichni níže uvedení se vstupem zadarmo si musí v předprodeji vyzvednou NULOVOU vstupenku. V případě ,že dojde v předprodeji k vyprodání vstupenek v den utkání již nebudou bez nulové vstupenky na stadión vpuštěni.
▪️ Vstupné 80,- Kč
▪️ Vstupenky jsou určeny pouze na stání
▪️ Vstupné zdarma⬇️ 
(Všichni níže uvedení, budou vpuštěny do areálu pouze s platnou vstupenkou za 0 Kč, kterou je nutné si vyzvednout v místě  předprodeje)
   –   Děti do 12 let
   –   Permanentkáři FCVP na sezonu 2022/2023
   –   Majitelé platební karty FC Viktoria od ČSOB 
Permanentkáři a majitelé platební karty FC Viktoria, ji musí předložit při nákupu vstupenky, i při vstupu do areálu v den utkání.
▪️ Majitelé VIP karet FC Viktoria Plzeň 2021/2022 mají vstup zdarma a budou vpuštěni při předložení této karty přímo na stadionu bez nutností vyzvednutí vstupenky v předprodeji
▪️ Zahájení předprodeje v úterý 14. června v   Turistické informační centrum Dobřany (http://www.kacko.cz/…rum)
▪️ Ukončení předprodeje v pondělí 26. června do 12 hodin.
      – nebo do vyprodání vstupenek
▪️ V případě vyprodání kapacity areálu v předprodeji, nebudou již v  den utkání vstupenky k dispozici!‼️
▪️ Max. množství vstupenek na jeden nákup 6 ks
▪️ Plánek areálu bude upřesněn v následujících dnech

Výsledky utkání 24.týden

Výsledky utkání  – 24 týden

SO  18.06. (10:00)  D – Líně                    8:1 (1:1) branky: 3x Brant M., 3x Mertl T., Krátký Bartovanec
SO  18.06. (10:00)  Město Touškov – Ž  0:2 (0:0) branky: Brož, Andrýs
SO  18.06. (15:00)  MA – Chotěšov       1:1 (1:1) PK 5:4 branka: Roubíček

NE  19.06. (17:00)  MB – Ptenín            9:1 (4:0) branky: 3x Masec, 2x Skála, 2x Trdlička, Mašek, Kovařík

Turnaje:

SO 18.06. (13:00) finále SP –  umístění 1.místo 
     Dobřany – Nepomuk   3:0
Stod – Dobřany            5:4
Dobřany – Blovice        4:1

 SO 18.06. (09:30) finále MP –  umístění  14.místo  
     Dobřany – Vstiš            3:5
Dobřany – Chotěšov     5:4
Žákava – Dobřany         5:11

Program utkání 24.týden

Program utkání – 24 týden

SO  18.06. (10:00)  D – Líně
SO  18.06. (10:00)  Město Touškov – Ž
SO  18.06. (15:00)  MA – Chotěšov

NE  19.06. (17:00)  MB – Ptenín

Turnaje:

SO 18.06. (09:30) finále MP (o 13.-16. místo) – Chotěšov
SO 18.06. (13:00) finále SP (o 1.- 4. místo) – Stod

Výsledky utkání 23.týden

výsledky utkání 23.týden

SO  11.06. (10:00)  Chotěšov/Zbůch – 3:1 (1:0) branky: Beran
SO  11.06. (10:30)  Bolešiny – MA            3:2 (2:0) branky: Mertl Š., Radič

NE  12.06. (15:30)  Ž – Horšovský Týn  21:0 (9:0) branky: 4x Andrýs, 5x Brož, Fišer, 3x Zehle, 3x Homr M., 2x Bláha, Kobsa, Smola, Janičina
NE  12.06. (17:00)  Záluží – MB               3:2 (1:1) branky: Žďánský, Mašek

Turnaje:

SO 11.06. (09:30) semifinále MP  – Chotěšov

        Dobřany – Blovice       3:3  branky: 2 Hajšman, Trdlička
Dobřany – Radkovice  8:0  branky: 3x Tobrman, 3x Trdlička, Hajšman, Eisenhammer
Dobřany – Kasejovice 6:2  branky: 4x Hajšman, Tobrman, Trdlička

SO 11.06. (09:30) semifinále SP  – Blovice

        Dobřany – Poříčí          4:5  branky: 3x Kule, Fojtík
        Dobřany – Chotěšov    8:4  branky: 5x Kule, 2x Carlan, Bublík
        Dobřany – Klášter        3:8  branky: 2x Kule, Fojtík