program utkání 17.týden

ST  24.04. (16:30)  Klášter – MŽB

ČT  25.04. (16:30)  Přeštice – MP

PÁ  26.04. (16:30)  Přeštice – SP

SO  27.04  (10:15)  MA – Koloveč
SO  27.04.
(13:00)  SDA Horažďovice/Hrád.  hř.Chlumč.

NE  28.04. (10:00)  SŽ Stříbro/Bezdružice hř.Štěn.
NE  28.04. (10:00)  Nepomuk – SDB
NE  28.04.
(12:00)  MŽA – Stříbro/Bezružice hř.Štěn.
NE  28.04. (17:00)  Dnešice – MB
_____________________________________

Pohár – semifinále
SO 27.04. (14:00)
FCVP (dorostenky) – Lokomotiva Brno

NE 28.04. (16:00) FCVP (ženy) – Lokomotiva Brno
 

program utkání 16.týden

ST   17.04.  (17:00)  MŽB – Seč            6:0 (2:0) branky: 3x Kobsa, 2x Dyk, Felix

PÁ  19.04.  (16:30)  SP – Stod               odloženo
PÁ  19.04. 
(16:30)  Blovice – MP        odloženo
PÁ  19.04.
 (17:00)  Sp.Poříčí MŽB   8:2 (5:2) branky: Kobsa, Lelek

SO  20.04.  (10:00)  SDA – VS Plzeň    8:0 (6:0) branky: 2x Multrus, 2x Brejcha T., Hloušek, Hrdlička, Tomíšek, Smola M.
SO  20.04.  (15:00)  Horš. TýnMA   3:0 (2:0)

NE  21.04.  (10:00)  SDB Svéradice/Chanovice  odloženo
NE  21.04.  (17:00)  MB – Soběkury  12:0 (3:0) branky: 3x Schovánek, 2x Čimera, 2x Skřivan, 2x Sandany, 2x Bauer, Helus

SŽ, MŽA – volno

 

program utkání 15.týden

ST   10.04.  (16:30)  Spálené Poříčí – MŽB   odloženo

PÁ  12.04.  (16:30)  MP – Nepomuk           17:8
PÁ  12.04. 
(16:30)  Letiny – SP                      4:13

SO  13.04.  (10:15)  MA – Chlumčany           0:5 (0:3)

NE  14.04.  (10:00)  SŽ – Tachov                    1:3 (0:0)  branka: Bruha
NE  14.04.  (12:00)  MŽA Tachov                4:1 (1:0) branky: 2x Hajšman, 2x Fejka 
NE  14.04.  (10:00)  Vejprnice – SDA             2:1 (1:1) branka: Brabec
NE  14.04. 
(10:00)  Sp.Poř./Kasej.
– SDB      6:2 (5:2) branky: 2x Andrýs
NE  14.04. 
(16:30)  Merklín „B“ – MB            0:6 (0:4) branky: Bouček V., Helus, Roubíček, Fabián, Bauer, vlastní

 

program utkání 14.týden

ST   03.04.  (17:00)  MA – Žákava             0:1 (0:0)

ČT   04.04.  (16:30)  MŽB – Chlumčany  10:2 (2:1) branky: 5x Kobsa, 2x Lelek, Dyk, Knobloch, Švarc

PÁ  05.04.  (16:30)  SP – Radkovice        30:6
PÁ  05.04. 
(16:30)  Vstiš – MP                 0:14

SO  06.04.  (10:00)  SDA – Žákava           2:0 (2:0) branky: Smola V., Multrus M.
SO  06.04.  (10:00)  Luby – SŽ                  3:1 (1:1) branky: Belan
SO  06.04.  (10:15)  Tlučná – MA             0:1 (0:1)  branka: Mertl D.
SO  06.04.  (12:00)  Luby – MŽA               2:3 (1:2)  branky: 2x Hajšman, Hodan

NE  07.04.  (10:00)  SDB –  Mrákov          1:4 (1:2) branky: Potočník
NE  07.04.
 (13:30)  Ptenín – MB               0:9 (0:4) branky: 5x Sandany, 2x Fabián, Helus, Koubovský

program utkání 13. týden

SO  30.03. (10:00)  SDA – Bolevec      6:2 (2:0)  branky: Hrdlička, Hájek, Potočnik, Homr, Multrus, Albl

NE  31.03. (10:00)  Pocinovice – SDB 1:5 (1:2)  branky: Smola V., Holeček , Albl , Multrus, Homr       


NE  31.03. (10:00)  Přeštice – SŽ          1:1(1:1)  branky: Bláha
NE  31.03.
(12:00)  Přeštice – MŽA    0:12
(0:4) branky: 6x Hajšman, 2x Fejka, Hodan, Tobrman, Musil, Rataj


NE  31.03.
(16:30)  Smíchov – MA         2:1(0:0) branka: Mertl Š.