Výsledky utkání 23.týden

výsledky utkání 23.týden

SO  11.06. (10:00)  Chotěšov/Zbůch – 3:1 (1:0) branky: Beran
SO  11.06. (10:30)  Bolešiny – MA            3:2 (2:0) branky: Mertl Š., Radič

NE  12.06. (15:30)  Ž – Horšovský Týn  21:0 (9:0) branky: 4x Andrýs, 5x Brož, Fišer, 3x Zehle, 3x Homr M., 2x Bláha, Kobsa, Smola, Janičina
NE  12.06. (17:00)  Záluží – MB               3:2 (1:1) branky: Žďánský, Mašek

Turnaje:

SO 11.06. (09:30) semifinále MP  – Chotěšov

        Dobřany – Blovice       3:3  branky: 2 Hajšman, Trdlička
Dobřany – Radkovice  8:0  branky: 3x Tobrman, 3x Trdlička, Hajšman, Eisenhammer
Dobřany – Kasejovice 6:2  branky: 4x Hajšman, Tobrman, Trdlička

SO 11.06. (09:30) semifinále SP  – Blovice

        Dobřany – Poříčí          4:5  branky: 3x Kule, Fojtík
        Dobřany – Chotěšov    8:4  branky: 5x Kule, 2x Carlan, Bublík
        Dobřany – Klášter        3:8  branky: 2x Kule, Fojtík

Program utkání 23.týden

Program utkání – 23.týden 

SO  11.06. (10:00)  Chotěšov/Zbůch – D
SO  11.06. (10:30)  Bolešiny – MA   ( odjezd bus 8:15 h)

NE  12.06. (15:30)  Ž – Horšovský Týn
NE  12.06. (17:00)  Záluží – MB

Turnaje:

SO 11.06. (09:30) semifinále MP  – Chotěšov
SO 11.06. (09:30) semifinále SP  – Blovice

Výsledky utkání 22.týden

Výsledky utkání 22.týden

ČT   02.06. (16:30)  Stod – MP            13:4 branky: 2x Kule, Fojtík, Bublík
ČT   02.06. (16:30)  Stod – SP                8:15 branky: 6x Trdlička, 3x Hajšman, 2x Tobrman, Kobsa,Hodan, Bruha, Felix

SO  04.06. (10:00)  Planá –  Ž                2:3 (1:0) branky: Bláha, Brož, vlastní
SO  04.06. (10:00)  – Černice            2:0 (1:0) branky: Hloušek, Krátký
SO  04.06. (18:00)  MA – Měcholupy  3:0 (0:0) branky: 2x Roubíček, Radič

NE  05.06. (17:00)  MB – Mantov       3:0 (1:0) branky: Koubovský, Masec, Skála

Program utkání 22.týden

Program utkání – 22.týden

ČT  02.06. (16:30)  Stod – MP
ČT  02.06. (16:30)  Stod – SP 

SO  04.06. (10:00)  Planá –  Ž   (odjezd bus 8:00 h)
SO  04.06. (10:00)  – Černice
SO  04.06. (18:00)  MA – Měcholupy

NE  05.06. (17:00)  MB – Mantov