9.   Trdlička Petr (81′🟨)
8.   Milota Robin (46′ 🔁Hejhal P.)
7.   Tušek Martin

Hodnocení trenéra:
Špatný vstup do zápasu. Spoustu individuálních chyb v obranné činnosti. Byli jsme nedůrazný v osobních soubojích a dělali jsme naivní chyby, po kterých nás soupeř trestal. Do druhé půle jsme udělali 4 změny v sestavě. Ven šli :Dan Mertl za něj Lukáš Radič, Jarda Rajt a za něj Michal Opatrný, Robin Milota a za něj šel Petr Hejhal a zraněného brankáře Ondru Boučka vystřídal v bráně Martin Brůha a do hry šel Jarda Schovánek. Obraz hry se změnil, byli jsme rychlejší, důraznější a dobře jsme kombinovali. Během prvních 15 minut jsme mohli vyrovnat na 3:3. I v dalším průběhu jsme měli dost šancí, dvakrát jsme nastřelili tyč, ale soupeř nás z ojedinělého útoku potrestal 4 gólem. Soupeř dohrával bez vyloučeného kapitána.